Упаковка из гофрокартона

Тел: (066) 430 78 57,
(097) 080 16 26 (Viber)

E-mail: info@gofropak.com gofropak.com@gmail.com

Гофрокартон – це цікаво знати!

Картон гофрований або гофрокартон - це багатошаровий матеріал, що має один або кілька гофрованих і плоских шарів загальною товщиною від 3 до 10 мм. Найбільшого поширення набули 2-х, 3-х і 5-ти шаровий гофрокартон, що використовується для виробництва тари, призначеної для зберігання та транспортування товарів, а картон з мікрогофрою – для споживчої тари.

Картон для плоских шарів гофрокартону, складається з двох або більше шарів – називається «лайнер» (крафт-лайнер – чистоцелюлозний, а тест-лайнер – з використанням вторинної макулатурної сировини), а папір для гофрування – флютинг. Флютинг найчастіше виготовляють одношаровим і поділяють на два види - напівцелюлозний (cemichemical) та макулатурний (recycled). В обох випадках до складу можуть додаватися первинні целюлозні волокна, найчастіше хвойні сульфатні.
У західноєвропейських країнах ці матеріали поєднують терміном containerboards — картон для виробництва контейнерів (ящиків), що є основною сферою застосування гофрокартону — виробництвом транспортної тари.

Як сировина використовується картон для гофрування, щільністю 80-160 г/м2 та картон для плоских шарів, щільністю 125-350 г/м2. Покривний шар гофрокартону може мати "хмарний" вигляд, який отримують за рахунок застосування біленої целюлози та зменшення маси на 1 м2 зовнішнього шару, до 40г і нижче. Формування покривного шару, у разі, здійснюється з маси вищої концентрації, що викликає певну флокуляцію волокон. У результаті досягається ефект фарбування. Також виробляють картон з білим та крейдованим покривним шаром. Як сировина для покривного шару використовуються білі хвойні або листяні целюлози, або їх суміш.